İhracat ve İthalat İçin Güvenilir Danışmanlık Hizmeti

Amax Export olarak, müşterilerimize en uygun ithalat ve ihracat çözümleri sunmak amacıyla danışmanlık yapıyoruz. Dış ticaretin iki önemli ayağı olan ithalat ve ihracat, bizim için büyük bir değer taşıyor ve 10 yıllık uzmanlığımızı kullanarak dünya genelinde yeni satın alma kanalları keşfetme, tedarikçi bulma ve satış yönetimi için yeni pazarlar oluşturma konularında hizmet sunuyoruz. Hammadde ve nihai ürün satın alma ile alternatif yeni satış kanalları oluşturma işlemlerini, küresel iş geliştirme deneyimimizle gerçekleştiriyoruz. Tüm çabamız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını yönetmek ve karşılamak içindir.

Birikmiş uzmanlığımızı, tüm zamanımızı ve dikkatimizi müşterilerimize hizmet vermek için kullanıyoruz.

Her bir müşterimizin ihtiyaçları ve çözüm ortaklığı talepleri birbirinden farklı olabilir. Bu nedenle her bir müşterimizi, adeta tek müşterimizmiş gibi düşünmeye ve buna uygun davranmaya özen gösteriyoruz.

Dünyanın herhangi bir yerinde hangi tip ihtiyacın karşılanacağını araştırması, başladığımız günden bu yana yıllarımızı aldı. Bugün geldiğimiz noktada ise Amax Export olarak; satın alma, tedarikçi yönetimi ve tedarik sürecini artık dünya çapında gerçekleştirebiliyoruz.

Dahası, sürüye uyan değil, mükemmel derecede fark yaratmaya hazır iş geliştirme danışmanlığı sunuyoruz.

Kısacası, Amax Export olarak, ithalatınız için nihai veya hammadde ürününüzü en iyi kalite ve en uygun fiyata bulurken, ihracatınız için yeni pazarlar ile satış kanalları oluşturuyoruz

İŞİNİZİ GELİŞTİRMEK İÇİN SINIRLARI AŞIN

Ürün ve projenize özel teklif almak için bize ulaşabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz?

×